Patarimai, kaip sumažinti išlaidas

DARBAS NUOTOLINIU BŪDU?

Viena sparčiausiai auganti Latvijoje ir Lietuvoje „FinTech“ įmonė, kurios komanda turi didelę patirtį bankininkystės, finansų ir IT srityse. "Altero" - finansinių paslaugų palyginimo platforma savo veiklą pradėjo 2016 metų birželio mėnesį ir nuo to laiko paskolų pasiūlymus jau palygino daugiau nei 90 000 Altero klientų. Bendra Altero tarpininkaujant išduotų paskolų apimtis – 77 milijonai eurų. „Altero“ yra automatizuota platforma, kurioje klientai per trumpą laiką gauna kelis paskolų pasiūlymus vienoje vietoje.

Išaugo refinansavimo ir kreditų sujungimų paklausa

Lietuvoje nuo antrosios kovo pusės kreditų sujungimo ir refinansavimo paklausa išaugo 153%, o Latvijoje - 94%, palyginus su šių metų kovo pradžia, remiantis finansinių paslaugų palyginimo platformos Altero.lt duomenimis.

Kaip išvengti asmeninės finansinės krizės dėl koronaviruso COVID-19

„COVID-19 jau daro įtaką verslininkų ir darbuotojų finansinei padėčiai, todėl svarbu laiku imtis priemonių, kad būtų sumažintas neigiamas jo poveikis“, - pabrėžia Ieva Bublaitytė, „Altero.lt“ vadovė Lietuvoje.

Paskolų ekspertas pataria: neimkite paskolos prieš tai nepalyginę sąlygų

Kreiptis dėl paskolos – didelė atsakomybė, todėl prieš priimant šį sprendimą, būtina rimtai tam pasiruošti. Paskolų palyginimo paslaugas teikiantys ekspertai įsitikinę – paskubėjus su paskola, vėliau gali tekti gailėtis. Apie tai, kaip tinkamai pasirengti prieš imant paskolą, į ką būtina atkreipti dėmesį, kaip „nepasimauti“ ant kreditorių kabliukų pasakoja paskolų palyginimo platformos „Altero“ vadovas A. Kostins.