Altero.lt plečia savo siūlomų paslaugų spektrą su Edrauda.lt

Pirmaujanti Baltijos šalyse finansų palyginimo platforma Altero.lt, didindama savo finansinių produktų pasiūlą, paskelbė apie integraciją su draudimo produktų platforma Edrauda.lt, kurios specializacija yra draudimo produktų paieška ir palyginimas. Ši strateginė partnerystė po vienu stogu sujungia daugybę finansinių sprendimų, skirtų individualiems vartotojams (B2C) ir mažoms bei vidutinėms įmonėms (MVĮ).

Altero.lt tikslas suteikti asmenims ir įmonėms įrankius, reikalingus geriausiems finansiniams sprendimams priimti. Dabar vartotojai gali patogiai palyginti ne tik įvairius paskolų sprendimus, bet ir draudimo produktus – visa tai vienoje vietoje.

„Džiaugiamės pradėdami šią partnerystę ir galėdami suteikti savo paslaugas Altero.ltklientams. Edrauda visuomet siekė vartotojams pasiūlyti demokratiškiausią ir sąžiningiausią būdą apsidrausti. Todėl itin pozityviai vertiname faktą, jog šiuo būdu nuo šiol galės draustis ir visi Altero.lt klientai. Bendromis pastangomis užtikrinsime, jog vartotojai sutaupytų laiko ir pinigų bei mėgautųsi sklandžiu sprendimų priėmimo procesu“ – pasidalino Rima Kazlauskaitė-Alkinė, draudimo brokerių įmonės „Edrauda“ direktorė.


Šios integracijos naudos: 


1. Supaprastintas sprendimų priėmimas – su Altero.lt patogia sąsaja vartotojai gali lengvai palyginti skirtingas paskolas ir draudimo polisus greta. 

2. Laiko ir pinigų taupymas – finansinių produktų paieška gali užtrukti valandas, o kartais ir dienas. Integruodama Edrauda.lt, Altero.lt taupo vartotojų laiką. Ši integracija leidžia vartotojams naudotis įvairiomis paskolos ir draudimo galimybėmis.

3. Didesnis skaidrumas – skaidrumas yra svarbiausias priimant finansinius sprendimus. Altero.lt paskolų palyginimo paslaugose visada akcentavo skaidrumą, šis įsipareigojimas apima ir draudimo produktus. Vartotojai gali gauti išsamią informaciją apie draudimo polisus, todėl lengviau suprasti ir palyginti produktus.

4. Pritaikytas sprendimas – nesvarbu, ar esate fizinis asmuo, ieškantis tinkamo draudimo poliso, ar SVV, ieškantis geriausios paskolos verslui plėsti, Altero.lt integruota platforma užtikrina, kad rasite sprendimus, pritaikytus jūsų unikaliems poreikiams.

 

Susipažinkite su Edrauda.lt – Demokratiškas būdas draustis.

 

Edrauda.lt į Altero.lt atneša savo patirtį draudimo sektoriuje. Platforma garsėja plačia draudimo produktų pasirinkimo galimybe, padedančia vartotojams rasti geriausiai jų poreikius atitinkančią aprėptį. Nuo automobilio draudimo iki gyvybės draudimo – Edrauda.lt turi viską.

 

Ko vartotojai gali tikėtis dabar:


1. Išsamios draudimo paieškos – vartotojai gali išsirinkti iš daugybės draudimo variantų, įskaitant automobilio draudimą, būsto draudimą, sveikatos draudimą ir kt. Edrauda.lt yra patogus paieškos ir palyginimo įrankis, kuris supaprastina procesą.

2. Išsami informacija – Edrauda.lt pateikia išsamią informaciją apie kiekvieną draudimo liudijimą, užtikrinant, kad vartotojai aiškiai suprastų, ką perka..

3. Išlaidų taupymas – lygindami skirtingų tiekėjų draudimo polisus, vartotojai gali sutaupyti mokėdami mažesnes įmokas.


Nesvarbu, ar planuojate savo šeimos ateitį, saugote savo turtą, ar plečiate verslą, Altero.lt ir Edrauda.lt yra jūsų patikimi partneriai priimant išmintingus sprendimus.

 

Išbandykite integruotą platformą šiandien! Apsilankykite >

 

Smart ID: patogus asmens identifikavimo būdas

Smart ID - inovatyvus asmens identifikavimo ir patvirtinimo sprendimas. Tai saugus būdas atlinkti elektroninės bankininkystės paslaugas ar pasirašyti dokumentus nuotoliniu būdu. Atsisiuntus Smart ID programėlę ir patvirtinus savo asmens duomenis internetiniu banku ar asmens dokumentu, pasiekti įvairias virtualias platformas tampa žymiai lengviau, o apie stovėjimą eilėse galima visai pamiršti.

Naujo automobilio link: lizingas ar paskola – kas naudingiau?

Palūkanos, nuosavybė, draudimas, apribojimai ir kita... Laikas palyginti!

Sveikiname Laimės rato didžiojo prizo laimėtoją!

Liūdime pabaigę Laimės rato dovanų dalybas, bet džiaugiamės galėdami paskalbti didžiojo 1500 eurų laimėtoją, kuriuo tapo dalyvis el. paštu: jurgispos*****@gmail.com Didžiausi sveikinimai nuo visos Altero.lt komandos! ✨✨

Sukite Laimės ratą ir laimėkite šaunius prizus!

Altero.lt kviečia jus dalyvauti LAIMĖS RATO žaidime, kuriame galėsite laimėti dovanų čekius arba dalyvauti didžiojo 1500 eurų prizo loterijoje!