„Altero.lt“ Lietuvoje planuoja plėtrą – ruošiamos naujos paslaugos verslui

Lietuvoje šiais metais veiklą pradėjusi latviško kapitalo paskolų palyginimo platforma Altero.lt artimiausiu metu planuoja plėsti teikiamas paslaugas. Jau netrukus bendrovė „Altero“ Lietuvoje siūlys finansinių paslaugų kainas palyginti ne tik gyventojams, bet ir juridiniams asmenims.

Bendrovė plečia savo paslaugas ir ruošia platesnį paslaugų spektrą verslui.

„Šiuo metu Latvijoje ir Lietuvoje palyginame ne tik paskolų kainas, bet ir vartojimo paskolas, kreditus automobiliui įsigyti, auto-lizingą, refinansuojame žmonių turimas paskolas ir jas sujungiame. Visgi, Latvijoje veiklą pradėjome gerokai anksčiau, tad teikiame ir draudimo kainų palyginimo, bankų įkainių palyginimo paslaugas ir gerokai daugiau paslaugų verslui. Matydami sėkmingą plėtrą Lietuvoje, čia taip pat teiksime daugiau paslaugų verslui“, – pasakoja bendrovės įkūrėjas, vadovas ir akcininkas Arturs Kostins.

Esminis bendrovės teikiamų paslaugų išskirtinumas – galimybė neišeinant iš namų palyginti, kas reikalingą finansinį produktą siūlo geriausiomis sąlygomis.

„Latvijoje jau kurį laiką teikiame verslo paskolų palyginimo paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui. Kiek kainuoja finansinės paslaugos skirtingose finansų paslaugų įmonėse keliais paspaudimais gali palyginti tiek naujos bendrovės, kurios veiklą dar tik planuoja pradėti, tiek jau veikiančios įmonės. Gali būti palyginamos įvairios verslui teikiamos paslaugos: tai – faktoringas, kreditas apyvartinėms lėšoms, skolų įsigijimas ir pardavimas, kreditai pirkti, renovuoti ir rekonstruoti nekilnojamąjį turtą“, – vardijo A. Kostins.

Naudinga žinoti, kad naudojantis Altero.lt paslaugomis verslas galės ne tik palyginti reikiamų finansinių paslaugų kainą, bet ir tiksliai nusistatyti, kokios paslaugos geriausiai atitinka verslo poreikius.

„Teikiant paslaugas verslui, taikant automatinius konkrečios situacijos vertinimo modelius, gali būti parenkamas produktas, kuris geriausiai atitinka verslo poreikius: galbūt tai ne kreditas, o kredito linija, faktoringas, sąskaitų pardavimas. Pastebime, kad kartais įmonės tiesiog ima ilgalaikes paskolas, nors joms nebūtinai visų šių pinigų reikia iškart, kai mokėti už juos tenka nuo pat pirmos dienos. Mes siūlome tikslesnius, pigesnius ir verslo poreikius atitinkančius sprendimus“, – paaiškino A. Kostins.

Pasak jo, pirmiausia paraišką pildantis asmuo turi nurodyti tikslą, kurio nori pasiekti naudodamas finansines paslaugas, o tada, įvertinus konkrečią situaciją, jam automatizuotai parenkami sprendimai.

„Jei, tarkime, Latvijoje specifinę paslaugą teikia 4 bendrovės, jų paslaugų kainas ir palyginame. Analogišką paslaugą teiksime ir Lietuvoje“, – kalbėjo A. Kostins.

Plečiant paslaugas ieškoma partnerių ir darbuotojų

Bendrovei planuojant teikti platesnį paslaugų spektrą, Lietuvoje bus ieškoma ne tik naujų darbuotojų.

„Lietuvoje planuodami plėtrą jau samdome daugiau darbuotojų, tačiau ieškome ir naujų partnerių, t.y., tiek bankų, tiek kitų finansų institucijų, kurie teikia paskolas ar kitus finansinius sprendimus“, – teigė „Altero“ vadovas.

Pasak A. Kostins, kuo daugiau naujų partnerių prisijungs prie „Altero.lt“ paslaugų palyginimo platformos, tuo išsamesnį palyginimą gaus bendrovės klientai.

 

„Mūsų tikslas, kad bet kuris žmogus, nesvarbu, ar tai verslo klientas, ar gyventojas, gautų finansinį sprendimą vienoje vietoje. Pradėjome nuo paslaugų gyventojams, nes ši rinka didesnė, tačiau yra atvejų, kai gyventojas ieško finansinių paslaugų ne tik sau, bet ir turimam juridiniam asmeniui“, – dėstė jis.

Tai įrodo ir sėkmės istorijos. Pavyzdžiui, įmonės klientas Latvijoje sprendimus rado tiek sau asmeniškai, tiek savo valdomam verslui.

„Į mus kreipėsi verslininkas, kuris organizavo renginį: sumokėjo už koncertinės salės nuomą, o bilietus pavedė platinti per bilietų pardavimo platformą. Kai bilietai buvo parduoti, pinigai verslininką pasiekė ne iškart, o tuo metu atlikėjams iškilo papildomų poreikių, kurių verslininkas negalėjo patenkinti dėl apyvartinių lėšų stokos. Jis nusprendė skolintis ir kaip juridinis asmuo, ir kaip gyventojas, nes taip jam teikiamos sąlygos buvo naudingiausios ir problemą sėkmingai išsprendė. Dėl to, kad skolinosi dviem būdais, paaiškėjo, kad jis dar turėjo nebaigtas statybas, kurios nevyko dėl lėšų stygiaus – tad radome būdą, kaip finansuoti statybas, kad galiausiai verslininkas galėtų parduoti butus ir atgautų visus investuotus pinigus“, – pasakojo A. Kostins.

Matydamas ne vieną tokią situaciją, A. Kostins sako, kad paslaugų teikimas verslo klientams – logiškas naujas žingsnis plečiant paslaugų spektrą.

Įgyvendinus planuojamą plėtrą Lietuvoje, planuojama žengti ir į kitas valstybes, pirmiausia – į Estiją.

„Pirmiausia norime, kad mūsų paslaugos būtų teikiamos Baltijos šalyse, kitas tikslas bus Lenkija, Ispanija, Portugalija, Vengrija, Čekija“, – apibendrino jis.

Šiuo metu per paskolų palyginimo platformą Lietuvoje pasiūlymus galima gauti iš 12 paskolų teikėjų, tačiau artimiausiu metu prie jos gali prisijungti ir daugiau skolintojų.

Bendrovė Latvijoje nuo veiklos pradžios tarpininkavo žmonėms pasiskolinant 70 mln. eurų, kai Latvijoje paskolų kainas palygino beveik 100 tūkst. klientų. Lietuvoje paskolų kainas nuo bendrovės veiklos pradžios jau palygino beveik 9 tūkst. klientų.

 

tv3.lt

Altero.lt plečia savo siūlomų paslaugų spektrą su Edrauda.lt

Pirmaujanti Baltijos šalyse finansų palyginimo platforma Altero.lt, didindama savo finansinių produktų pasiūlą, paskelbė apie integraciją su draudimo produktų platforma Edrauda.lt, kurios specializacija yra draudimo produktų paieška ir palyginimas. Ši strateginė partnerystė po vienu stogu sujungia daugybę finansinių sprendimų, skirtų individualiems vartotojams (B2C) ir mažoms bei vidutinėms įmonėms (MVĮ).

Smart ID: patogus asmens identifikavimo būdas

Smart ID - inovatyvus asmens identifikavimo ir patvirtinimo sprendimas. Tai saugus būdas atlinkti elektroninės bankininkystės paslaugas ar pasirašyti dokumentus nuotoliniu būdu. Atsisiuntus Smart ID programėlę ir patvirtinus savo asmens duomenis internetiniu banku ar asmens dokumentu, pasiekti įvairias virtualias platformas tampa žymiai lengviau, o apie stovėjimą eilėse galima visai pamiršti.

Naujo automobilio link: lizingas ar paskola – kas naudingiau?

Palūkanos, nuosavybė, draudimas, apribojimai ir kita... Laikas palyginti!

Sveikiname Laimės rato didžiojo prizo laimėtoją!

Liūdime pabaigę Laimės rato dovanų dalybas, bet džiaugiamės galėdami paskalbti didžiojo 1500 eurų laimėtoją, kuriuo tapo dalyvis el. paštu: jurgispos*****@gmail.com Didžiausi sveikinimai nuo visos Altero.lt komandos! ✨✨